| eleeeenuuuusssshhhhhhhh444 a întrebat:

Am deja un pc, si vreau sa-mi iau o tableta. ce ziceti I?

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna! O tableta e buna venita in casa. poti citi foarte bine dupa ea te va ajuta foarte mult la teme cand nu ai chef sa te duci in alta camera la PC etc. happy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Incearca si o tableta, ca sa fii in pas cu tehnologia. Daca tot are atat de multa lume, tu de ce n-ai avea? laughing
Succes! happy

| mihai69 a răspuns:

Nu știu? Se spune ceva special cu astfel de ocazii?

| patry01 a răspuns:

E ok sa iti iei o tableta pentru ca e mai practica, poti sa o iei cu tine ioriunde si e mai usor de folosit decat calculatorul.