| Loca a întrebat:

Am descarcat un hack pentru credite pe imvu si la final mi-au spus Register you ip computer, si binenteles ca hackul nu a mers... intrebarea >esteDe ce mi-a inregistrat ip?

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Mda. e o porcarie niciodata sa nu iei hackuri in care trebuie sa scrii ID si Parola ca de multe ori sunt programe care-ti fur contul nu se intampla nimic este fake stai linis nu te amendeaza nimeni cu nimicahappydar fi atent ce hackuri iei si Imvu credit nu se prea gaseste usorhappy

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nimeni nu stie ce ai downloadat tu...

| Loca explică (pentru Ronnix):

Http://uploading.com/files/get/c64556d5/ De pe acest site l-am dowloandat!

| Ronnix a răspuns (pentru Loca):

E o prostie, ala nu-i hack pentru IMVU.

| Loca explică (pentru Ronnix):

Pai si daca mi-a inregistrat ip imi va pune o amenda ceva?

| Loca explică (pentru rater1994):

Multumesc! Pai in hacku ala nu mi-a cerut sa completez nimic decat am dowloandat.

| Ronnix a răspuns (pentru Loca):

Nu trebuie sa completezi nimic sa aiba acces la calculatorul tau sau sa se instaleze un keylogger cu ajutorul caruia, cel ce a creat programul va primi email-uri cu toate conturile si parolele tale. happy

| rater1994 a răspuns (pentru Loca):

Ok happy asta e tot atunci de zis doar sa nu bagi ID si parolahappy Multumesc pentru fuditahappy

| Loca explică (pentru Ronnix):

L-am sters din calculator si vad ca inca pot intra pe conturi...Imi pare rau dar nu am putut alege raspunsul castigatorr dar i l-am dat lui rater1994.Cand voi mai pune o intrebare iti voi dat tie fundita pentru ca m-ai ajutat si la intrebarea anterioara.

| Threezp a răspuns:

Hackurile sunt create de hackeribatting eyelashes multe sunt facute cu un scop precis, pentru a atrage cati mai multi sa downloadezebatting eyelashes si e teapa de multe ori happy daca sa ajuns sa iti ceara ip-ul happy in fine iti recomand un program anti-trojan, anti-spy, etchappy take care!

| Valentin_Razvan_1998 a răspuns:

Ba sa-mi dea si mie cineva porcaria aia de hack sa ad si o cum merge oricum eu is falit p imvu am doar 21 credits tongue