| Loca a întrebat:

Am descarcat un hack pentru credite pe imvu si la final mi-au spus Register you ip computer, si binenteles ca hackul nu a mers... intrebarea >esteDe ce mi-a inregistrat ip?

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Mda. e o porcarie niciodata sa nu iei hackuri in care trebuie sa scrii ID si Parola ca de multe ori sunt programe care-ti fur contul nu se intampla nimic este fake stai linis nu te amendeaza nimeni cu nimicahappydar fi atent ce hackuri iei si Imvu credit nu se prea gaseste usorhappy

| Loca explică (pentru rater1994):

Multumesc! Pai in hacku ala nu mi-a cerut sa completez nimic decat am dowloandat.

| Ronnix a răspuns (pentru Loca):

Nu trebuie sa completezi nimic sa aiba acces la calculatorul tau sau sa se instaleze un keylogger cu ajutorul caruia, cel ce a creat programul va primi email-uri cu toate conturile si parolele tale. happy

| rater1994 a răspuns (pentru Loca):

Ok happy asta e tot atunci de zis doar sa nu bagi ID si parolahappy Multumesc pentru fuditahappy

| Loca explică (pentru Ronnix):

L-am sters din calculator si vad ca inca pot intra pe conturi...Imi pare rau dar nu am putut alege raspunsul castigatorr dar i l-am dat lui rater1994.Cand voi mai pune o intrebare iti voi dat tie fundita pentru ca m-ai ajutat si la intrebarea anterioara.

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nimeni nu stie ce ai downloadat tu...

| Loca explică (pentru Ronnix):

Http://uploading.com/files/get/c64556d5/ De pe acest site l-am dowloandat!

| Ronnix a răspuns (pentru Loca):

E o prostie, ala nu-i hack pentru IMVU.

| Loca explică (pentru Ronnix):

Pai si daca mi-a inregistrat ip imi va pune o amenda ceva?

| Threezp a răspuns:

Hackurile sunt create de hackeribatting eyelashes multe sunt facute cu un scop precis, pentru a atrage cati mai multi sa downloadezebatting eyelashes si e teapa de multe ori happy daca sa ajuns sa iti ceara ip-ul happy in fine iti recomand un program anti-trojan, anti-spy, etchappy take care!

| Valentin_Razvan_1998 a răspuns:

Ba sa-mi dea si mie cineva porcaria aia de hack sa ad si o cum merge oricum eu is falit p imvu am doar 21 credits tongue