| anonim_4396 a întrebat:

Am descoperit un program cu care se pot vedea conversatiile pe yahoo a altor persoane.
Il doreste cineva? [daca da, trimiteti mesaj ]

41 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Si eu vreau!

| dragutza a răspuns:

Dap il doresc eu! poti sa-mi trimiti tu prin mesaj (eu nu stiu sa trimit aici mesaje, nu imi merge) sau sa il postezi aici pe pagina? si mai am o intrebare cum se foloseste ca sa vad celelalte conversatii? multumeesc

| unione a răspuns:

Ce tare esti tu... e veche asta...nu o sa-ti dau id-ul si parola!

| gabryel a răspuns:

Il vreau si eu dar nu stiu sa trimit mesaj trimite-mi tu si sa imi explici cum se foloseste programelu.

| hugo a răspuns:

Da mai tipule, faceam si eu d'astea cand zburau cainii cu covrigii in coada...am si eu un program tare de tot...il vrei?

| ladyd_3994 a răspuns:

Mi`l dai si mie plsztongue:X:*?

| ladyd_3994 a răspuns:

Eu vreau:p te rogglove struck :*:*:*

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

SI eu il vreau.batting eyelashes; x

| waXonwaXoff a răspuns:

Dee mult cautam asta, mrs!

Răspuns utilizator avertizat
| Fury a răspuns:

Eu vreausmug

| Aly_9916 a răspuns:

Te rog plsssss damai-l si mi-e plsss big grin

| danycsbraila a răspuns:

Da eu il daoresc daca esti amabil te rog frumos damil si mie eu nu stiu sa dau mesaj si chestii dinstea zi-mi cum putem face ca sa mi-l dai te rog eu frumos contacteazama pe mesenger danycsbraila sau baiat_debaiat55 te rog frumos imi trebuie contacteazamawinkingTe asteptwinking

| michy a răspuns:

Buna. Vreau si eu programul mersi dar nu stiu sa trimit mesaj

| sweet_1462 a răspuns:

Si eu vreau

| iuliancico a răspuns:

Ia s-o vad si p'asta. Astept!

| _pink a răspuns:

Si eu il vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serioooss?! Adica por vedea ce a vorbit x cu y?:O:O:O Nu pot sa credlaughing. love struck:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il vreau si eu! dar sper ca nu este cine stie ce program, vreun virus ceva si ne pacalesti aici ca puteam vedea conversatiile altora. da add la chiar.eu93 big grin te rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca il vrem...nu stiu de ce nu il pui pe sitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca il vrem...nu stiu de ce nu il pui pe sitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...si eu il vreau:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai Chiar Te Rog uimestene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da il vreau si eu cu mare drag! daca se poate sa mi'l trimiti si mie te rog frumosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da il doresc si eu cu mare drag! daca se poate sa mi'l trimiti si mie te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Il doresc si eu cu mare drag daca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...love struck il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pm me