| YoUvalentinYou a întrebat:

Am facut si eu un chat xat... dar cum il populez?

Răspuns Câştigător
| Byanka15 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa fi onwer.si pe urma sal posteti pe unde ai uh conturi adica :facebook, twiter.messenge,youtube. peste tot dai masuri cat mai multe... sper ca te-am ajutat :*:*:*:*

1 răspuns:
| maditzha a răspuns:

Poti trimite linkul prietenilor il poti posta pe facebook la status pe mess il poti da la scoala afara sau il poti posta pe alte site-uri si eu am facut la fel iti garantez ca daca le faci pe toate intr-o saptamana ai peste 200 de membri mult succes!