| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Am fost data afara de la Trivia/Amuzante, va rog primiti-ma si pe mine, n-am unde dormii! Nebuni de trivia/amuzantisti m-au speriat azi dimineata c[ cica nu-s regina lor si sa plec la alta categorie. crying M-au luat la bataie crying straight face
Ma dor picioarele straight face de la atat mers pe jos de la Trivia/Amuzante pana la Adolescenti...Va rog primiti-ma macar 2-3 zile si plec, promit (la alta categorie), va rog! straight face
Multumesc mult! Repede ca am bagaje in mana.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hai incoa, iti las la dispozitie salonul si te incui ca sa nu vi sa ma violezi cand dorm.

| Miina a răspuns:

@BiencutzaFetitzaReginaVoastra la T/A cu intrebarile astea.
Aici sunt unii care chiar au nevioe de ajutor. si nu stiu de ce ocupi tu spatiu cu intrebarile tale stupide!

btw: bravo @Misogin si @AlexandraCyrus96 :*

| Alexăndruţaa a răspuns:

Fata mea :*. Suferi :*? Sincer eu nu prea cred ca ai ce cauta nici macar aicibatting eyelashes. Sau pe ACEST SITE. Nu ar vrea sa primeasca nimeni o cersetore smug

Invata sa pui alte intrebari raised eyebrows dka mai vrei sa stai pe aces site. Pabatting eyelashes

| Deny1333 a răspuns:

Repet: mori.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Da-te dracu cu trolligul tau de 2 lei.Mars de pe site.

| Lace a răspuns:

N-ai haz.

| geoiulia a răspuns:

Cum si-au permis sa te goneascalaughing. Saracuta de tine,cred ca esti franta de obseala,am si eu niste vie de sapat prin gradina si niste porumb de cules,totul in spirit voluntar,si apoi vorbesc eu cu ceilalti, ca deh, sunt si eu mai influenta si te primimtongue

Ce zici te bagi?

| DeeaVonP a răspuns:

''Fetitzo'', esti praf la caterinca!winking