| marianaaa2938 a întrebat:

Am fost impreuna timp de 2 luni. el e unul dintre cei mai buni prieteni ai varului meu. dupa ce ne-am despartit a inceput sa vb unul cu altul destul de urat. acum aproximativ 1 luna jumate. am vazut ca ii spunea varului meu ca ii mai place de mine mult. chiar mi-a dat si de inteles. e foarte orgolios si asteapta sa fac eu primul pas. insa nu mai sunt dispusa sa fac acest lucru. si as dori intr-un fel sau altul sa ma razbun pentru tot ce mi-a facut! help

4 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Fa-l gelos si fa-l sa se simta neimportant acolo unde odata era totul. Nu-l baga in seama ignora-l complet inbraca-te eleganta si atrage privirile altor baieti.

| amalyutza a răspuns:

Poi pentru a te razbuna... daca nu mai simti ceva pentru el. cea mai buna metoda e tratarea cu indiferenta.desi nu e chiar asa de usor. dar cam asa sunt majoritatea. dupa ce au fost cu o fata. o barfesc.chiar daca mai tin la ea...vezi tu cf:p

| sweet_girl_carmen a răspuns:

O prietena de-a mea a reusit sa-si faca iubitul ultra gelos sarutandu-se cu alt tip exact sub privirea fostului iubit. "ooops n-am stiut ca esti aici?" apoi el a sart pur si simplu pe ea si a uitat si de suparare si de tot!

| Ruxyana a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fii cu el si cand ii este lumea mai draga spune-i ca ti-i la altcineva...winking...batting eyelashes... sper sa mearga.hee hee

Ps:...ai grija dupa cel ranestis a nu te indragostesti...winking...pentru ca si el o sa te faca sa suferi daca o sa-l faci si tuhappy:*.bafta