| marianaaa2938 a întrebat:

* Am fost impreuna timp de 2 luni. el e unul dintre cei mai buni prieteni ai varului meu. dupa ce ne-am despartit a inceput sa vb unul cu altul destul de urat. acum aproximativ 1 luna jumate. am vazut ca ii spunea varului meu ca ii mai place de mine mult. chiar mi-a dat si de inteles. e foarte orgolios si asteapta sa fac eu primul pas. insa nu mai sunt dispusa sa fac acest lucru. si as dori intr-un fel sau altul sa ma razbun pentru tot ce mi-a facut! help.

8 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Eu zic sa uiti de existenta lui pana nu e prea tarziuwinkingDupa cum ai vb despre el nu mi se pare persoana potrivita pentru tine...sau pentru altcinevawinking

| marsy a răspuns:

Daca nu esti interesat de el. deja putem spune ca te razbuni devil

| rosepassion a răspuns:

Cauta alt baiat si bagate cu el, in felul astya il faci gelos

| kayan a răspuns:

Vrei sa te ajutam sa te razbuni? straight face
da-i un sut in testicule...

| Raul a răspuns:

Exact ..castreazal nesimtitu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i papucii.Nu merita.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu are rost sa cauti un mod sofisticat de a te razbuna, ignora-l si o sa vezi ca te razbuni cel mai bine

| piticu21 a răspuns:

Gaseste pe altul... pana nu va fi prea tarziu big grin)