| davidwarner a întrebat:

Am fost plecata in tabara si as vrea sa stiu ce s-a intamplat de duminica pana azi in Saracii Tineri Bogati. Cel mai bine detaliat raspuns primeste fundabig grin.

Răspuns Câştigător
| Diiiaaa a răspuns:

Pai chio s-a casatorit cu manuel pe ascuns si i-a mintit pe fratii ei ca a ramas insarcinata si acestia au lasat-o sa locuiasca de acum cu manuel

mama alejandrei a invitat toti prietenii ei la deschiderea restaurantului din locul fostului hard bar insa pe monica nu a invitat-o iar aceasta a venit neinvitata

cam atat s-a intamplat mai important
Funda?love struck