| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Am gasit poza asta pe facebook si nu stiu cum este facuta.ma poate ajuta cineva? http://www.facebook.com/....../katallynn

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Nu ma lasa sa vad ce este pe acest lick. Imi spune ' acest lick este indisponibil momentan'. sad

---> O sa raspund putin mai tarziu la intrebarea ta, poate atunci ma va lasa sa deschid site-ul si asa o sa pot sa raspund la intrebarea ta. happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

| NoNameMe13 a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.
Acasă