| cristianorudi7 a întrebat:

Am google chrome si deodata cand am intrat pe net imi aparea doar o pagina de web, ca eu inainte avem 5. am rezolvat problema asta dar a aparut alta: cum setez limba sa fie pe romana, atunci cand intru de exemplu pe TPU imi scrie absolut tot in engleza si imi apare ceva sus cu this page has been translated from romanian to english.eu vreau sa imi apara lb romana peste tot cum aveam eu inainte. fundaaaaa

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Pai si unde dau sa downloaddez?

| Danιel a răspuns:

Descarca si instaleaza ultima versiune de aici: http://filehippo.com/download_google_chrome/