| Grigoriu_Miruna_2002 a întrebat:

Am ieșit de bunăvoie din grupul meu de prieteni de la școală pentru că urăsc o fată din acesta. Acum vreau să mă reintegrez în acel grup, dar nu știu cum. Please help. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rand dragule nu ar fi trebuit sa ieși din grupul tău de prieteni doar pentru ca, face parte din el o simpla fata.Trebuia sa vorbesti cu prietenii tai ca, nu îți convine faptul ca face și ea parte din grup inainte de a ieși din el.
Ca sa te bagi în seama cu ei trebuie sa o faci subtil sa nu se prinda de ceea ce încerci.Razi și tu la glumele lor inventează scuze ca sa te apropii cât de mult posibil de ei si baga-te in seama subtil. Când își vor da și ei seama ca, va înțelegeți la fel de bine ca la început abia atunci vei face parte din nou din grupul lor.
Sper ca am fost de folos
Sa ai o seara faina

| GreenVoid a răspuns:

Te duci in altul.