| BabyBoo a întrebat:

Am instalat: cheat engine,si de atunci nu mi se mai deschide mozilla. Am sters cheat engine,am instalat din nou mozilla, dar nimic.Ce pot face?

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Asemenea programe contin virusi care au diverse... abilitati. Spre exemplu, problema ta.

Incearca cu alt browser, spre exemplu Internet Explorer. Sa intri si apoi sa iei MalwareBytes AntiMalware, care-i program gratuit si scaneaza dupa,, goange" capabile sa-ti faca ce ai patit tu momentan. Iar daca nu merge netul deloc, ia de pe pc-ul unui prieten, pe un stick, ceva, si fa o scanare cu programul respectiv.

Daca tot esti acolo, fa rost si de un antivirus, cu orice te poate ajuta acel cineva, si da o scanare si cu ala, dupa ce dai cu programul precedent.

Ar trebui sa mearga. In cel mai rau caz, daca nu merge, incearca, in caz ca poti, sa-i dai o reinstalare de windows.

Asta e parerea mea, eu asa as face.