| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat intr-o situatie aiuritA.imi place de un baiat. insa prietena mea la fel este indragostita de el(ea nu stie ca eu il plac). ea mereu vorbeste despre el si el intra mai mult in vorba cu ea. insa ea este cea mai buna prietena a mea si chiar daca miar atrage atentie ar parea ca o tradare fata de prietena mea.stiu ca prietenia este mai importanta decit un baiat.dar.sunt indragostita pina la urechi de el.si in general toti baietii care imi par simpatici ii atrag ei mai multa atentie.nu stiutiu de ce caci imi pare ca sunt putin mai simpatica decit ea. dar ea intr-adevar este o fata frumoasa, sportiva, innalta si mereu vesela,,, nu stiu ce sa fac sunt iritata si confuza va roooooooooooooooooooog tare tare tare ajutati-ma cum sa ies din situatia asta...am nevoie de ajutor...

3 răspunsuri:
| sorina_2296 a răspuns:

Dack spui ca ea este prietena ta ce mai buna ar trebu sa ii spui si sa discutati sa puteti lamuri lucrurile.
SUCCES!

| Daniela_9473 a răspuns:

Nu prea as vrea sa discut cu ea...despre asta.

| sorina_2296 a răspuns:

Pai atunci in semna ca nu sunteti prietene daca tu nu ii poti spune