| PinkY a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta, dar nu stiu de ce nu a aparut inca. Mai intreb o data: poate cineva sa ma ajute cu niste informatii legate de admiterea 2010 la Facultatea de Limbi Moderne Aplicate din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara? Perioada inscrierilor, metodologia de admitere etc. Pe net nu am gasit nimic?

1 răspuns:
| CARLA_9114 a răspuns:

Eu as da telefon la secretariat sa intreb. Daca poti sa te duci chiar sa afli mai multe, dar inainte da telefon.Cine nu are internet asa face. Sper sa reusesti sa afli si mult succes.