| biancaaaaaaaa7262 a întrebat:

Am majoratul in iunie. Imi puteti da cateva sugestii de localuri in Bucuresti si pe langa? As vrea ori ceva de genul club ori undeva unde sa aiba si o piscina mica. Vreau ceva micut (20-25) persoane. Mersi

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Gradina Floreasca au niște separeuri drăguțe pentru fix 20-30 persoane, Sufrageria, Suento sau Casa Espana by Alioli, altfel si cei de la Gastrobar.
Incearca și la Kbrat, în Gruiu. Am ajuns la ei ieri, din întâmplare și pot sa iti spun ca oamenii se dau peste cap sa te facă sa te simți bine. Organizează evenimente, gen zile de naștere, au o curte foarte mare și bine îngrijită. Nu bifează și piscina și nu știu dacă se baga sa organizeze nunti, dar având în vedere numărul mic de invitați, merita sa încerci.