| Genuitoarea a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.Am BlackBerry Curve 8520 si vreau sa imi pun si eu la el thems. am in calculator 2 teme luate de pe net special pentru acest telefon dar nu stiu cum sa le bag am incercat sa le bag prin cablu de date dar nu pot sa le instalez. ma puteti ajuta pls? fundita si vott si ce vreti voi :X

4 răspunsuri:
| Genuitoarea explică:

Bai.le-am luat direct din telefon de pe net si nu merge! nu pot sa le instalez

| Genuitoarea explică:

Colega mea are exact acelasi telefon si ei ii merg temele pe care vreau eu sa le iau angry

| Anet a răspuns:

In primul rand trebuie mai intai sa iti instalezi pe PC BlackBerry desktop manager, iar dupa aia conectezi telefonul la PC prin cablu de date si le transferitongue

| Ionut_2962 a răspuns:

Pai atunci inseamna ca nu sunt bune temele iti zice cumva ca sunt indisponibile sau ceti zice daca iti zice asa inseamna ca nu sunt bune temele nu sunt complete ce stiu eu asta poate fiwinking
:X