| คиค a întrebat:

Am nevoi de ajutor urgent!
Aveti idee cat ar costa un cartus color sau alb negru pentru. o imprimanta Hp D5160?
Sau stiti cum as puteasa le reincarc pe cele vechi?
Voi cum va reincarcati cartusele? Cat va costa?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Orice centru care are cartuse poate face si reincrcari dar risti sa-ti curga asa c mai bine cupara cartuse noi care costa in jur de 80 lei

| georgiana a răspuns:

Buna! Un astfel de cartu ar costa 55 de lei.

| demonangel37 a răspuns:

Da se pot incarca cartusele si iesi mai bine si mai convenabil un cartush simplu ajunge in jur de 250-300 lei

| dadaaaaa a răspuns:

Color in jur de 80 de lei iar alb negru in jur de 50 de lei
mergi cu cele vechi la un serox sau ceva magazin de imprimante si iti zic ei daca se mai pot reincarca, depinde de cand nu sunt folosite, cam dupa 1 luna de nefolosinta se usca si nu mai sunt bune
mie imi incarca un prieten cartusele, are magazin de asa ceva, la el in magazin colorul e 25 de lei si alb-negru 15 lei

| ExpertHost a răspuns:

Nou, un cartus HP e intre 80 si 120 RON. Refill-ul, in functie de cartus este intre 7. 5 si 12 Ron si se poate face in general la orice magazin cu piese si accesorii PC sau centre refill.

| viotm a răspuns:

Eu am cumparat cerneala pentru tus cu seringa si lencarc singura e mult mai eftin il poti incarca acasa