| pitikaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor.cum sa nu imi mai rod unghiile? dau fundoi!laughing). craciun fericit:*

Răspuns Câştigător
| LoveeYouuSweety a răspuns:

Pai ai auzit de amenintarile parintilor cu asa-zisul "ardei usturat"... baga-ti degetele in ardei usturat / piper sau orice este usturat si sa vezi ca nu o sa le mai rozi!laughing
Ps: Craciun fericit!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa tii la indemana o scobitoare si cand iti vine sa-ti rozi unghiile rozi scobitoarea. Dar sa ai grija sa nu devii dependenta de rosul scobitorilor.