| marie a întrebat:

Am nevoie de ajutor...eu am sims 2tm, radacina, cum se spune...si sims mansion&garden... e tot ce imi pot permitemtatal meu nu vrea sa dea banii, dar as vrea sa ma joc in timpul liber pe calculator, stiti cumva vreun site de unde pot downloada gratis simsurile celelalte, adica pets, nightlife, fashion sftuff, etc...va rog muult! va multumesc si pun fundulitza celui care imi da site cel mai bun, adica sa downloadez jocurile direct pe calculator, mersi muult:X

3 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Eu am sims 3 si nu l-am luat dupa net ci dupa strong si e mai simplu...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 2tm? :O:O:OAdica Timisoara, sau ce?big grin laughing