| Aero_2277 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Vreau un program de facut filme, editat, efecte complexe 3D, intercalare muzica care sa se auda pe un annumit freagment mai tare sau mai incet, vreau sa faca de toate, unul complex. Dar nu Windows movie Maker ca m-am plictisit de el si stiu ce poate. Vreau unul cu licenta nelimitata.Si download free bineinteles. Dau panglica celui care imi da cel mai bun program, si un link de download.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Sony vegas
After efects...
Sunt trial pe nethappy Dar poti sa faci ce vrei cu elehappy Cauta pe youtube happy

| Drunkenhearts a răspuns:

Ulead videostudio 8 SE VCD