| HappyPills a întrebat:

Am nevoie de ajutorul unei persoane care se pricepe la photoshop.Eu am photoshop CS3 si as vrea sa modific poza in felul urmator:
O verisoara mi-a trimis o poza cu ea in fata casei si eu as vrea sa decupez de pe o poza cu cume, corpul meu si sa il lipesc pe poza respectiva. am reusit sa fac pana aici dar apare o problema...acea parte a pozei pe care vreau sa o lipesc pe poza verisoarei este mult prea mare. stie cineva cum se rezolva aceasta problema?

multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg prea bine, poza cu tine e prea mare? simplu. Alt+Ctrl+i si o mai micsorezi happy Daca nu la asta te referi spune.
Bye.

1 răspuns:
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Pai. dupa ce ai lipit poza ta... daca dai click dreapta din cate imi amintesc iti apare acolo