| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru vreau sami pensez sprincenele di vreau niste sfaturi sau niste site-uri unde as putea gasi ce fel de forma a sprincenelor mi s-ar potrivi la fata mea happy PLZZZZZZZZZZZ DAU FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| StyleAndTheCity a răspuns:

Sfaturi de frumusete poti gasi si pe http://www.styleandthecity.ro/sfaturi-de-frumusete.

Acolo poti gasi ce tip de sprancene se potriveste cel mai bine formei fetei tale dar si multe alte sfaturi de stil, care te vor ajuta.