| fdhgcvnb a întrebat:

Am nevoie de baremul de corectare la evaluarea nationala 2011 la matematica, dar nu cea care este pe foaia cu subiecte, cea pe care o primesc profesorii. daca nu stiti, ei primesc un barem de corectare mai detaliat, de exemplu:,, daca a scris formula cutare, dar nu a terminat problema cu rezultatul corect/nu a finalizat problema, 2 puncte...,, s. a. m. d
FUUUUUNDAAAAA...

Răspuns Câştigător
| Ruscris2_1945 a răspuns:

Apare la 15:00 pe edu.ro

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

O sa apra azi mai tarziu pentru ca deocamdata nu am gasit nimic.

| radubv_1701 a răspuns:

Http://www.gandul.info/......ca-8371948 dai mai jos ca sunt acolo... Funda:D

| ALEXADRU a răspuns:

Si eu sper sa le vad