| Absenta a întrebat:

Am nevoie de id-ul unui psiholog...este vreunul dintre voi sau cunoasteti unul? daca da va rog lasa-ti mesaj pe privat cu id-ul sad!

3 răspunsuri:
| doctoru a răspuns:

Scrie pe privat aici (o sa facem si o platforma)si iti raspund. verifica raspunsurile mele pentru a vedea cu ce ma ocup happyastept cu placere sa te ajut

| mikilaina a răspuns:

Id-ul unui psiholog nu il am si nici nu cred ca vei face rost usor de unul. Eu iti recomand sa accesezi www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, pe chat. Practic, tot un fel de yahoo mess. Cu acest site colaboreaza mai multi psihologi, astfel cu siguranta vei gasi unul care sa iti fie pe plac si, care sa fie specializat in problema de natura psihologica cu care te confrunti. TE-am salutat s sper sa gasesti rezolvare problemei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci rost de acel id sa mi-l dai si mie te rog am mare nevoe...robert_best_23 asta e id-ul meu :*