| 13157 a întrebat:

Am nevoie de mai multe poze cu aceeasi fata in mai multe ipostaze pentru o carte ce o scriu.ea este personajul principal si de preferat sa aiba parul mov,rosu,albastru, turcoaz etc.
Stiti de unde as putea lua?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Daca ai putina rabdare si vrei sa inveti ceva nou cu care sa si ramai, descarca gimp 2.8 si inveti sa faci make-up.Sunt o gramada de tutoriale pe youtube.Iti alegi o poza potrivita pentru ceea ce scrii si te pui la munca.Succes!