| gabitza_6878 a întrebat:

Am nevoie de negativul de la melodia lui Bitza- vicii. Exista cineva care poate sa-mi dea acest negativ? Sau orice alt negativ care sa mearga la un slideshow anti-drog... dau fundita

Răspuns Câştigător
| NickoS a răspuns:

Daca vrei negative de melodii, gasesti aici:http://www.negativegratis.ro/, cel al lui Bitza nu este, dar poate gasesti vreo melodie care ar merge las ce iti trebuie. Bafta!

2 răspunsuri:
| gabitza_6878 explică:

S-a rezolvat cu negativul de inainte sa dea nickos raspuns... dar site-ul este foarte bun big grin
multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi si mie de unde sa iau pls