| anonimonlineforyou a întrebat:

Am nevoie de niste link-uri de badges pentru IMVU :X cele mai dragute >--fundita

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cred ca acest link iti va fi destul de folositor : http://mb.imvucodes.net/
Succes! :)

| DeYutza_Skumpika_1995 a răspuns:

Uite aici un site unde poti face 746 de badgesuri, merge garantat mie mi-a mers, uite cum trebuie sa faci pe margine in stanga e ceva cu Intro, Directory etc. Tu dai pe directory, si o sa-ti apara ceva cu "FIND " Apoi sub Find e ceva cu " Add all 746 badges etc. dai pe el si dupa sub Directory este " Cart " dai pe el si apoi da`i clik pe " Start delivery " si astepti happy atata tot. Sper ca te-am ajutatt. big hug Funditaa?