| AleXandra649 a întrebat:

Am nevoie de niste melodii de petrecere. Care sunt preferatele voastre.Ms...

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Poti incerca si remix-uri. Miky-sensation, Alexandra stan-lollipop(remix), Aisa ft dj Yang-Bunny(2010 new), Chris brown-shoes, Delyno ft parca place-i have the world, Christian D-mamasitta, Enrique iglesias-dirrty dancer, Inna-10 minutes, adam lambert-if i had you, sunrise ink and starchild-lick shot, shakira-waka waka, kesha-tik tok, andreea banica-samba, mica-blame it on the girls si iti dau imediat si un link cu multe alte piesebig grin

3 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Uite si link-ul pe care ti l-am promis, gasesti multe piese, mie una mi-au fost de ajutor:D http://www.tpu.ro/......-drum-nu/. Astept fundita, ok?:*

| adryutzza13 a răspuns:

Pai...depinde de petrecere... daca vrei muzica populara poti incerca sa cauti Nicu Paleru sau Nelu Ploiesteanu.sunt multe oricum laughing

| dragutzyk a răspuns:

Buna draga mea.Pai depinde ce genuri iti plac eu iti pot recomanda din ceace ascult eu si imi place.Pe toate le pori gasi pe internet.Sa incepem:Iyaz-replay, mandinga-soarele meu, pee wee-santa maria, rihana-rude boy, simplu-mr. originalaty, patit-o feo-las divinas, tom feat antonia-morena, pitbull-hotel room service iar daca esti fana puya le poti incerca pe urmatoarele:puya feat kamelia-vip, puya feat kamelia si george hora change, puya-unde in balcani, puya-doamna si vagabontul, puya-fresh. Sper ca ti-am fost cu adevarat de ajutor. fundita?