| IonelaMariaPop a întrebat:

Am nevoie de niste pareri cat mai sincere. De ceva vreme simt ca prietenu meu se raceste fata de mine din ce in ce mai mult. Nu cred ca ar avea pe altcineva insa nu stiu ce ar putea fi. E foarte indiferent, nu prea mai vine e la mine isi petrece din ce in ce mai mult timp cu prietenii, iar daca incerc sa vorbesc cu el imi spune ca el nu are nimic ca ma agit degeaba, dar nu e asa la inceputul relatiei statea cu zilele la mine iar acum il sun spune ca vine si seara ma suna si-mi spune ca nu mai vine. E foarte frustrant sa vezi ca se intampla ceva si nu vrea sa zica, plang zilnic insa lacrimile mele pe el nu-l dor imi rade in fata cand vede ca plang.

1 răspuns:
| Corut123 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi. Probabil vrea putin spatiu.Insa ce aiu spus la final, faptul ca rade acnd plangi nu prea mi se pare ok. ar trebui sa luati o pauza sa vezi daca lui chiar ii pasa de tine! happy