| coolgirl97 a întrebat:

Am nevoie de o prorecla pentru un baiat cu numele Catalin Noi ii spunem Cata!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tin tin

| MoRtY a răspuns:

Pai ar fi:Catalin --> Cata, Catu, Caty, Catalinel, Catalinu, Catanel, Linel(de la Catalinel.alintatura) si mai sunt diminutive

| SomeBody12425356 a răspuns:

Cboy sau Bangie ori CxTALIN (cixtalin dar nu-i asa faina asta)

| DdDiX a răspuns:

Pai dane cateva informatii despre el.cum se comporta cum arata etc.etc.:*

| coolgirl97 explică:

Pai ii mic de statura... ii ffte energik face parkour si brek

| νєησм a răspuns:

Catalunca, Catalila, Catu, Catilo, Catatalinusca, Catalinuta etc.