| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent! cum vedeti voi romania in viitor? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

O groapa de gunoi...laughing

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pustie...

| madalicious a răspuns:

Puternic dezoltata, cu multi roboti. Cred ca ai auzit si de robotul-diva-porno nu? oh go on. Ne ducem de rapa, si facem sex cu roboti de-acu...

| rey a răspuns:

Americanii cu FMI o va distrugehappy Creditele de la FMI nu pot fi achitate nici macar dobandahappy.
Sclavie prin bani.

| simona_6231 a răspuns:

Cu toti tineri plecati in strainatate daca Romania nu isi schimba economia si politica asta de 2 lei... din pacate nu o vad bine, sau cine stie cand o sa se adere euro si la noi, poate o sa avem mai multe oportunitati.

Răspuns utilizator avertizat
| claudiuxs a răspuns:

Ori un loc unde anumite lucruri pot deveni posibil in sens pozitiv, ori dezastrul economic-social in persoana

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper in evolutie si continui sa tin la tara mea.
Totusi, cand vad in enciclopedii studii despre alte popoare, tari mai mari, il aud pe tatal meu vorbind exceptional despre Italia, imi vine sa ma iau cu mainile de par.
Sper ca pe viitor voi avea o cariera care sa ma ajute sa vizitez intreaga lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De curand am vizitat romania, dupa foarte multi ani si vreau sa spun ca am gasit mai rau decat am lasat ...cand am plecat in lume
Romania nu se va schimba niciodata, oameni sunt foarte needucatii, rai si nu cred ca vreodata se vor schimba imi pare rau pentru voi cei care traiti acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De accord cu daniela22. dar toti cei de pe acolo de langa el trebuie pusi cap la cap cu el si capetele infipte in fata parlamentului.au mancat tara
!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteligenta ca... Prostanacul, impiedicata ca Boc si plangacioasa ca Base

| AlExUtZa380 a răspuns:

Pai s-a anuntat la super bingo metropolis ca dupa un an de la emisiunea lor ne scot din crizalaughingE logik raspunsul noh?

| xlaurx a răspuns:

Inteligenta ca ...Prostanacul, impiedicata ca Boc si plangacioasa ca Base