| DidiChanx3 a întrebat:

Am nevoie de un sfat imi place ft mult de un baiat o prietena il stie si spune ca si el ma place ( nu stiu daca spune asta ca sa ma faca sa ma simt mai bine sau nu ) apoi acum o saptamana statea cu o fata pe care o cunosc ( am fost in clase paralele ) oricum ea ii mai inalta ca el si acum 2 zile s-au despartit dar de ieri ii intr-o relatie cu alta fata nu stiu ce sa cred >.< Help Funda!

1 răspuns:
| Angelikutzu a răspuns:

Eo sunt baiat si iti spun ce as face eu. Daca as vedea ca afta pe care o plac nu reactioneaza, ca in cazul tau, m-as combina cu alte fete.