| ROZzMania a întrebat:

Am nfs carbon si am ajuns la kenji.Am castigat prima cursa iar pe urmatoarele nu ma prea stiu.Ps am mazda tunata.Imi trebuie alta masina daca nu dati-mi niste coduri. Funda

3 răspunsuri:
| Andrei00RoLLer a răspuns:

Sa iti zic ceva... mazda e trecuta pentru acolo eu te sfatuies sa ia o masina tier 3 de preferat lamborghini murcielago si o frumusete de masina...fac orice cursa cu ea.(PS:Mult succesbig grin)

| laurentiu1997 a răspuns:

Frate scrie pe google nfs carbon save editor descarca-l si cu el poti debloca masinile adevarate si tuningurile de performanta rtc daca vrei sal ei pe kenji folosete ori mb srl mclaren ori ford gt ori dodge viper ps uite un cod care ti va da nos infinit nosforeverever bafta

| NoName_6061 a răspuns:

Ia codul acesta merge sigur 243dddaw2332123dwe