| cxxyy a întrebat:

Am niste casti airpods cam de un an jumate si in casca stanga se aude mai incet decat in casca dreapta si nu era asa de la inceput, daca stie cineva cum pot rezolva asta va rog sa ma ajutați

2 răspunsuri:
| heluvme a răspuns:

Pai cred ca ai tu probleme cu urechea stânga de se aude mai încet eu cu dreapta aud mai încet și am airpods pro

| MariannN20 a răspuns:

Incearca sa te duci in setarile de la telefon si cauta in setari asa '' balanta audio '' si e posibil sa fi setat ca sunetul sa se auda mai tare in casca dreapta daca nu merge nu stiu schimba castile:/