| jonydd a întrebat:

Am o intrebar ept cei care joaca metin2 eu vreau sa-mi schimb contul si pe celalat am iteme bune bani... etc cum fac sa le tranfer pe celalalt cont? mersi

Răspuns Câştigător
| YrYnYkA a răspuns:

Intri de intai pe primul cont, deschizi si cealalta pagina de Metin(unde intri pe contul nou), va intalniti caracterele si dati transfer(unde puneti obiectele etc.).

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Lol,nici macar un trade nu stii sa faci? Lasa-te de metin... straight face

| MestecGuma a răspuns:

Poti intra pe ambele conturi si transferi ce vrei tu de pe un cont pe altul daca nu stii spune unui prieten sa intre pe un cont si tu pe altul bft
funda?big grin

| Ogorinio a răspuns:

Intri de 2ori in mt si cu caracterul si va intalniti odata intri pe cel care vrei sa le schimbi si odata pe cel care vrei sa le pui si faci schimbu