| Andreii18 a întrebat:

Am o întrebare am făcut operație de fimoza și parafimoza și întrebarea este de ce mai am ața adică frenul penisului?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ata penisului trebuie sa ramana acolo, neatinsa, fiindca asa este nromal si sanatos, fiindca penisul devine insensibil daca este rupa accidental, ca de taiat nu ti-o taie nimeni, pentru ca nu este nromal sa fie taiata.

| lpavel a răspuns:

Si cine te-a prostit ca nu-l vei mai avea? face parte din corpul tau, mereu il vei avea!