| denys_6972 a întrebat:

Am o intrebare am incercat sa fac un server de metin dupa tutorialu http://www.tutoit.com/......t-page-20/ asta am toate cerintele in regula adiccerintele astea:Sistem Operare: Windows XP, Vista sau 7.
Memorie RAM: minim 2 gb.
Placa Video: minim 256 mb.
asa sa trecem la subiect sititi ca servarul sa se deschida trebuie sai apara 8 "connect: Operation timed out" mie imi apar doar 7 ori ceas face am schimbat si Windows XP cu Vista si toty numi aparea conect 8
si l-am lasat odat o zi intrega
si na aparut pliz dati-mi un raspuns cat mai repede

1 răspuns:
| AdiRey a răspuns:

Daca joci frun metin2 intreaba un gm