| Anonimow a întrebat:

...am o pereche de insulete si mi-as lua un palton din asta cum se poarte acuma si nu stiu sigur daca ar merge referitor la asortare, palton negru insulete culoarea aia un fel de galben si blugi ce culoare ar trebui laughing.

Răspuns Câştigător
| BaciuDarius339 a răspuns:

Insuleții cu nuanță gălbuie se potrivesc de minune cu un palton gri sau negru! De asemenea se mai potrivesc cu blugi colorați (ex:verde, albastru) dar si acei blugi,, normali,,winking
Sper că te-am ajutat big grin