| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Am o intrebare care ma tulburahee heeMami spune ca daca port aparat dentar nu se poate sa imi dispara strungaangrycryingca doar ii indreapta nu i apropie iar eu vreau sa nu mai am strungahappy? e adevarat ca doar indreapta sau se duce si strunga?

Răspuns Câştigător
| B3Bytza a răspuns:

Da, este adevarat, aparatul dentar doar ii indreapta. Daca vrei cu adevarat sa nu mai ai strunga, du-te la stomatolog sa iti faca o umplutura, dar costa mult.cam.200-300 lei.Si eu am stunga si vreau sa scap de eabig grin.