| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare cum pot sa mai golesc local disck c ca la windows are 10 gb ocupati si la prgoram file decat 1.5 gb de la windows folder nu stiu cum si ce sa sterg funda?

Răspuns Câştigător
| BobbyTheOne a răspuns:

Nu sterge nimic de acolo daca nu cumva vrei sa ti l formatezi de urgenta.iti spune si cuvantul `` windows folder`` deci acolo sunt aplicatiile esentiale ale windowsului happy poate ai mai multe windowsuri instalate sau widowsuri.old.mai bine formateaza si lasa partitie mica pentru windows - 5gb ar trebui sa ii ajunga happy deci ai 2 solutii : formatezi sau lasi asa happy in nici un caz nu umbli la folderul ala. sal

2 răspunsuri:
| andrei1121 explică (pentru BobbyTheOne):

Pai da dar n-am mai multe windowsuri decat unu si cand l-am instalat windowsul prima oara am avut 25 gb liberi din 27 dar lasa ca mi-am luat c cleanar si mam descurcat

| BobbyTheOne a răspuns (pentru andrei1121):

Ok happy mersi pentru funda