| pinkydoll a întrebat:

Am o intrebare demna de un raspuns bun de ce imi arata ca am 615 puncte iar in paranteză scrie asa (2144 in ultimele 7 zile) acele 2144 nu sunt indica punctele acumulate in ultimele 7 zile?

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru ca siteul inca nu si-a facut un update deci fi fara griji, iti vor aparea toate punctele acolo. Iar in paranteaza e asa cum scrie, punctele acelea sunt punctele acumulate in ultimele 7 zile.trebuie doar putina rabdare.Bafta!