| JustKiddingBitch a întrebat:

Am o intrebare despre facebook...stiti ca sunt multe jocuri, cum as putea sa ma deconectez de la ele? Adica sa nu mai imi vina mesaje pe yahoo sau pe facebook despre acel joc.Sa nici nu fi intrat pe el. Fundaaaa mareeee

2 răspunsuri:
| JustKiddingBitch explică:

Nu am inteles prea bine... vreau sa scap de are you interested si m-am saturat de el nu mai vreau sa am profil pe el

| MurderousBeauty a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuia sa intri pe ele. in al doilea rand le scoti din favorite daca le.ai pus... si acolo unde e lista de aplicatii pe care intri. pur si simplu dai spam sau delete from list sau mai stiu eu ce. la mine asa a mers. ^.~ funda? big grin