| aiurea231223 a întrebat:

Am o intrebare destul de interesanta, va dau funda. Intrebarea mea este daca stie careva vreo modalitate de a intalni persoane noi cu chef de viata fara sa fiu nevoita sa apelez in vreun fel la vreun prieten sau cunostiinta sau sa ma apuc de vreo activitate extra scolara? Problema ii ca sunt clasa a 12-a si nu prea am timp de activitati iar prietenii mei is lenesi si stau toata ziua in casa sa se uite la televizor sau sa se joace pe comp iar mie nu imi place asa ca vreau sa cunosc si alti oameni care prefera sa iasa in oras decat sa stea in pat sau sa se joace pe calculator. Pentru cel mai eficient raspuns promit ca dau funda si vot. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Salut!

Ca fapt divers, dai bauc in vara (stiai asta deja).

Dece nu astepti pana atunci, ca sa pti fi liber, sa poti face sport, a rte, sa iesi in discoteca, culb, cafenele sau pur si simplu pe strada.

Daca vrei sa mergi la facultate, o sa dai acolo de oameni cu chef de viata, iar daca vrei sa te angajezi o sa ai acolo tot oameni cu chef de viata.

Mia bine mai asteapta pana dupa bac.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra in noi colectivitati - fa cursuri, ori sport sau orice altceva unde te poti intalni cu noi oameni si in aceeasi timp ai placerea pentru noul tau hobby.

| aiurea231223 explică:

Nu am timp mai mai putin pana cand termin clasa a 12-a sunt prea ocupata cu meditatile si invatatul ca sa mai intru si in alte colectivitati sau cursuri ca pana acum am facut foarte multe in fiecare an am fost in cate ceva dar anul asta chiar ii incarcat

| olian a răspuns:

Scz,dar cu sexul iti ocupi mlt timp=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe facebook oameni din orasul tau si te uiti la preferintele lor si daca e intri in vb cu ei. este cel mai usor. sau prin intermediul unort prieteni faci cunostinta cu prietenii prietenilorwinking

| rutanklan a răspuns:

Gasesti peste tot, dar mai asteapta pana dupa bac. Daca nu ai timp sa ii cauti acum, degeaba ii gasesti ca nu ai timp nici sa stai cu ei. Focus on bac. After, on everything else.