| passenger a întrebat:

Am o intrebare: erau mai demult (cred ca prin anul 2000) niste desene de craciun cu un baietel mic si blond, cu par mare si ii statea in sus... si avea niste ghetute rosii si isi punea tot felul de dorinte si i se indeplineau, iar cateodata isi dadea seama ca e mai bine asa cum e, fara sa isi doreasca anumite lucruri. Nu stiu daca nu cumva se numea Willy sau Willie baietelul respectiv, nu sunt sigura, dar tare as vrea sa stiu cum se numeste desenul respectiv... un episod cred ca dura cam 15 minute maxim.

1 răspuns:
| MGee a răspuns:

Viata cu Loui? Daca nu e asta,nu stiu care ar putea fi,dar gasesti pe net tot felul de siteuri cu desene animate inregistrate, care au fost difuzate de la toate canalele de desene de acum 12, 13 ani.Gasesti acolo sigur, sigur.