| Upz0r3 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu scoala asta... daca am avut pe primul semestru nota 5 si daca iau 4 pe al doilea trec clasa sau ramane la alegerea profei?

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Daca ai pe primul semestru nota 5(ca medie cred ca te referi) iti trebuie neaparat 5(minim 5, daca poti straduieste-te sa iei mult mai mult) ca sa treci anul.Pentru ca media anuala nu se rotunjeste(daca asta ai vrut sa zici).So. fugi si invata.

Succes

Răspuns utilizator avertizat
| ShotYouDown a răspuns:

Incearca sa iei 5 sau 6 pe al 2-lea sem...sa treci macar la minim.