| PinkY a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul Ladypopular. Diamante pot sa achizitionez doar contracost?

Răspuns Câştigător
| Bianca_3626 a răspuns:

Da numai cu bani se pot cumpara. Dar poti sa-ti inviti prietenii sa joace si daca ei cumpara diamante tu primesti 10%

2 răspunsuri:
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Diamantele se pot cumpara cu euro ce iti vin la abonamentul de la net. Ca la facebook sau barn buddy de pe hi5. Trebuie sa le cumperi cu bani cash. happy

Pa, pa.

| SellyMyIdol a răspuns:

Am si eu cont, dar asta nu stiu, eu cred ca ar trebui sa iti faci un iubit la ladypopular ca sa poata sa iti dea diamante si bani!