| SoulReaver a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia 5300 sunt sigur ca stiti despre ce e vorba. Buba e ca atunci cand vreau sa intru in Music Player, se incarca foarte greu si dupa aceea imi iasa. Am facut un update de soft, tot asa se comporta.
Nu as vrea sa il resoftez ca na e cam criza pe aici. Cel mai bun raspuns se lasa cu funda.

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
In primul rand imi pare rau ca ti-ai cumparat asa un telefon.
Bubele sunt:
Nu suporta card mai mare de 2 Gb(nici 2 Gb daca suporta)-ti se va bloca telefonul, music playerul, asta e raspunsul intrebarii tale.
Daca intrii pe internet, bateria te va tine putin, si daca vorbesti mult, de asemenea-de muzica nu mai vorbesc.
Nu trebuie sa faci nici un update, nici nimic.
Pune card mai mic de 1Gb, iar daca tot asa face, incearca cu card de 512. Daca iar face figuri, nu-i mai pune card.In magazin il iei cu aproximativ 310 ron, dar daca vrei sa-l vinzi, mai mult de 130 nu iei pe el.Am patit-o si am zis ca nu-mi mai trebuie telefon dinasta.
P. s-ai grija la banda! Slabuta...

O seara placutahappy