| claudiuflorin a întrebat:

Am o intrebare romantica de adresat. Maine am limba romana la scoala la inceput de an si vreau sa -i daruiesc doamnei profesoare de romane un cadou un trandafir, si cand ii daruiesc trandafirul incepem sa ne pupam pe obraz, eu vreau sa o sarut pe gura, pe buze. Daca as face acest gest iei, cum ar fi reactionat, de bine, rau, bucurie. Imi place foarte mult de doamna profesoara de romana e frumoasa, si o simpatisez enorm imi e draga de asta as face acest gest pentru ea sa o sarut pe gura. O sarut pe gura pe buze in intentia de profesoara o simpatisez e frumoasa si e dulce, nu interpretez altceva. Dar ea cum ar gandi, ar gandi pozitiv sau negativ?! Eu as gandi normal, dar nu e ceva normal ea e mai mare ca mine e profesoara nu e corect frumos, dar daca ti-e draga fa acest gest, cred ca o sa-mi spuna de 10 ori 100 ori de ce m-ai sarutat pe gura claudiu? ce intentie ai avut? Poate ma cearta sa fie violenta poate devine isterica nu stiu cum v-a reactiona ea. Eu zic ca e de bine si atat. Orice actor poate sa joace acest rol. Eu sunt actor. Daca nu fac asta nu mai sunt nu am talent in actorie improviatie miscare scenica-ma... ma uit la ea ii dau trandafirul apoi o sarut! Actoria se face la teatru nu in societate. Care e raspunsul vostru? Imi dati curaj sau nu? Eu am curaj sa fac acest gest! Ce este de facut? Doamna profesoara e casatorita are un sot ce-i drept, dar nu s-ar supara daca ii dau un sarut sotiei sale.Multumesc. Ofer fundita. Raspundeti-mi cum ar fi mai normal. O seara placuta!

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

N'o face. Te va ura pe viata, mai ales daca nu te simpatizeaza si ea. Eu zic sa iesiti la o cafea, stiu eu.Nu grabi lucrurile.
Bafta big hug
Funda?; d

3 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Eu m-as intreba ce reactie vor avea cei care mai sunt de fata. Eu cred ca la varsta ta "pasiunea" pentru "doamna profesoara" nu are ce cauta. Dai ce-i dai si spune-i doar ca o apreciezi in totalitate (sper ca te-ai prins, ea e totusi profesoara si o sa se prinda). Nu avansa pe o linie care e deja ocupata, ia-o usor daca chiar vrei ceva.

PS: Si unii se mai intreaba de ce societatea se duce naiba...

| Alinaga a răspuns:

Vei ajunge in iad mai du te si tu la biserica cum doamne iarta ma sa saruti o femeie maritata? ce minte ai maniacule? oamenii ca tine ar trebui arsi de vii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci asta vei distruge o familie