| scoomp a întrebat:

Am o intrebare! urgent am nevoie de idei de melodii pentru majorete.sa putem face un dans. dar ne trebuie ceva frumos pe care putem face o coregrafie minunata.pup.asteppt raspunsuri

13 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Cindy Lauper-Hey Micky

| cosmin deejays a răspuns:

Puteti dansa meniaito dansul pinguinului si alte melodii de club hause fara manele si ar mai fi bine cateva melodi rock

| ana_5516 a răspuns:

Ruslana - Wild dances
Ruslana - Dances with the wolves
Scooter - And no matches
Scooter - How much is the fish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 7 ani; si ma cheama Andreea Grigore.Am o intrebare. Vreu sa-mi spuneti si mie un sait cu melodi de majorete. pup pup forte mult.Astept raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. ceva. pop asta a mers la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da daca vrei oti incerca pe tik tak sau pe take it of. eu fac dans pe aceste doua melodii si este super mai ales pentru majorete.bine acum si cum vrei tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodii pentru majorete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa cauti pe web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bring it on Clovers Cheer Mix

| meddy28 a răspuns:

Black eyed peas - Pump it

| scoomp explică:

Era o melodie.tot de majorete.pe fond canta hei.ie ie...hei ie ie.si tot asa. oare cum se numeste?:*